Kierowca C+E Wynagrodzenie 3.000-4.000 EUR

Sieger Personaldienstleistungen GmbH

Niemcy, Stuttgart, zagranica

SIEGER Personaldienstleistungen
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Opis stanowiska:

  • Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy)

Obowiązki:

  • Transport paliw płynnych
  • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania

  • Komunikatywny niemiecki (znajomość języka będzie weryfikowana)
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
  • Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
  • Możliwość zakwaterowania
  • Szkolenie przygotowujące
  • System 4/1
  • Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie brutto od 3.000-4.000 EUR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy