Kierowca CE - wylewkarz (nr re. GHK/11/15)

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Heusden-Zolder (Belgia) , zagranica

Od: Weegree Sp. z o.o. S.K.A.
Miejsce pracy: Heusden-Zolder (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Motoryzacja / Automotive

Opis stanowiska:

  • Praca na łączonym stanowisku kierowcy ciężarówek i wylewkarza.
  • Prowadzenie samochodów ciężarowych marki MAN i Renault (kontenery z mieszanką betonową).
  • Wykonywanie wylewek betonowych pod posadzki (wylewanie płynnego betonu z ciężarówki przy użyciu pompy i węża, pomoc innym pracownikom przy rozprowadzeniu materiału i ręcznym zacieraniu posadzek).
  • Praca głównie w mieszkaniach i domach prywatnych, sporadycznie w obiektach użyteczności publicznej, magazynach, itp.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy jako kierowca CE.
  • Doświadczenie w pracy przy wylewaniu posadzek betonowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. CE oraz B.
  • Własne auto (osobowe) - warunek konieczny.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych prac.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na długi czas.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Informacje dodatkowe:

Praca od zaraz!