KIEROWCA C+E – wyjazd dla par, praca od zaraz !!!

Work Service Express

Ooij, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Ooij »

Poszukujemy Kierowców C+E i Pracowników Produkcji - praca dla PAR

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Miejsce pracy: HOLANDIA

OBOWIĄZKI:

KIEROWCA C+E
Obowiązki:

  • Realizacja dostaw towarów do Klientów i od Klientów (dowożenie prania ze szpitali, hoteli i innych placówek) - praca na terenie Holandii
  • Rozładunek i załadunek przewożonego towaru
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów

PRACOWNIK PRALNI
Obowiązki:

  • Sortowanie brudnego prania wg kategorii (prześcieradła, pościel)
  • Pranie
  • Suszenie
  • Maglowanie
  • Kompletowanie zamówień
  • Obsługa maszyn pralniczych

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Zdolność podjęcia pracy na długi okres czasu
  • Prawo Jazdy Kat. C E + kod 95
  • Doświadczenie jako Kierowca
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Miła aparycja, dobra organizacja pracy
  • Zmotywowanie na wynik i doświadczenie w pracy z wymaganą normą

Wymagania:

  • Miła aparycja, dobra organizacja pracy, kondycja fizyczna
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Mile widziane:

  • Własny samochód

OFERUJEMY:

  • Długoterminową umowę na warunkach polskich
  • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Legalną pracę na terenie Holandii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne dodatki zmianowe
  • Możliwe nadgodziny
  • Dodatek vakantiegeld
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!