Kierowca C+E w ruchu narodowym - Niemcy

APN Praca w Holandii

Opole, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: kierowca kat C+E.

Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok

Praca polega na transporcie blisko i dalekobieżnym towarów na terenie Niemiec. Transport będzie się odbywał ciągnikami siodłowymi, jak chłodnie i naczepy. Praca od poniedziałku do piątku, 174godziny w miesiącu.

Oferujemy
- niemiecka umowa o pracę,
- dobre warunki finansowe, stawka 10,50 euro brutto + diety 6-24euro dziennie,
- zakwaterowanie i ubezpieczenie,
- możliwość stałej współpracy,
- pomoc w organizacji transportu do Niemiec.

Dodatkowe informacje
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Wymagania

Wymagania
- ważne prawo jazdy kat. CE z kodem 95,
- karta kierowcy,
- doświadczenie,
- co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy APN posiada piętnastoletnie doświadczenie w zatrudnianiu p... Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców