Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

P.H.U. Eksport-Import Mariusz Sokołowski

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców z doświadczeniem (min. 5 lat w ruchu międzynarodowym). Umowa o pracę. Zachowanie norm czau pracy. Proszę o przesyłanie ofert (CV ze zdjęciem) na adres e-mail.

Prosimy o dodanie klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 20. 08. 97 o Ochronie Danych Osobowych Dziennik Ustaw nr 133, poz. 833. ) ”

Wymagania

- kategoria B C E
- kurs na przewóz rzeczy
- karta kierowcy
- aktualne badania psychofizyczne
- komunikacyjny angielski lub niemiecki

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą transportową działającą w branży TSL od ponad 10 l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców