Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym UE

TSL Consulting

Bydgoszcz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą transportowo - spedycyjną w fazie rozwoju.

Dlatego też poszukujemy odpowiedzialnych osób, które będą współtworzyć sukces i przez swoją rzetelną pracę, pomogą nam ugruntować pozycję na rynku transportowym.

Zapewniamy umowę o pracę, wynagrodzenie stałe + diety.

W chwili obecnej poszukujemy:

kierowców międzynarodowych kat.C+E

Wymagania:

*prawa jazdy kategorii C+E ( kod 95)

*aktualnej karty kierowcy

*gotowości do realizowania tras międzynarodowych na terenie Unii Europejskiej

*mile widziane doświadczenie na trasach międzynarodowych (istnieje możliwość przyuczenia osób bez doświadczenia)

Oferujemy:

*umowę o pracę

*wyjazdy głównie na obszar Europy Zachodniej

(Niemcy, Włochy, Austria, Belgia, Holandia, Czechy)

*nowoczesny tabor (DAF XF Super Space Cab + naczepa firana)

*terminowe wypłaty wynagrodzeń,

*szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę

Prezentacja firmy

Firma TSL Consulting to efekt dekady doświadczeń w branży. <br/>Obecnie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców