Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym - nie przerzuty!

P.H.U. Silesia Cargo

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kierowcę do obsługi transportów w ruchu międzynarodowym.

Obsługiwane trasy:

PL-CZ-PL - kółka -----> czas trwania 1 dzień.

PL - DE - PL - kółka -----> czas trwania kółka 2 dni

PL - AT - PL - kółka -----> czas trwania kółka 2 dni

PL - SE - PL - kółka -----> czas trwania kółka 3 dni

PL - UK - PL kółka -----> czas trwania kółka 5-6 dni (warunek konieczny)

Praca w większości w systemie załadunek na firmie A --> rozładunek/załadunek firma B ---> rozładunek firma A.

W innym przypadku załadunek firma X ----> rozładunek firma Y ---> załadunek firma B ----> rozładunek firma A.

W większości wolne weekendy - z uwagi na charakter zleceń konieczność 1 wyjazdu na około miesiąc/półtora na weekend na trasie do UK.

Prace terminowe - nie ma przestojów.

Wymagania

Wymagania

Doświadczenie 2 lata w ruchu międzynarodowym.

Sumienność, rzetelność, uczciwość, profesjonalne podejście do pracy.

Umiejętność codziennej obsługi pojazdu i naczepy - sprzęt jest nowy - nie szukam mechanika.
Wymagane jedynie podstawowe sprawy (zmiana koła w, wymiana żarówki)

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą. Podstawą naszej działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców