Kierowca C+E w Niemczech!

FahrerKonzept GmbH

Niemcy Iserlohn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców (m/k/r) kat. C+E do pracy na ciezarowce z ciagnikiem siodlowym w Iserlohn w Niemczech w systemie 2/1 od 15.07.2019.

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą (zgodną z niemieckimi standardami)
- wynagrodzenie w systemie 2/1: 1567,50€ brutto; do tego wliczamy dodatki, tj. dojazdowki max.250€, diety (12€ za 8h i 24€ za 24h poza baza), nocki 2,61€/h; okolo 1870€/1970€ netto- kwota zalezna od klasy podatkowej)
- zmiany nocne i dzienne
- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne
- premie swiateczna i urlopowa po okresie probnym (150€)

Istnieje mozliwosc zlozenia wniosku na niemieckie swiadczenia socjalne ( zasilek rodzinny Kindergeld od 194 Euro/mies. na kazde dziecko).

FahrerKonzept GmbH to firma z 10-cio letnim doswiadczeniem na niemieckim rynku spedycyjnym (ponad 150 zatrudnionych kierowcow), partner najwiekszych firm transportowych na terenie Niemiec.

Jesli jestes zainteresowany nasza oferta lub masz jakies pytania, skontaktuj się z nami!

Jeśli złożysz wniosek pocztą lub na piśmie, prześlij swoje dokumenty tylko w formie kopii i bez folderu, ponieważ nie zostaną one zwrócone po procesie wyboru. Są niszczone zgodnie z przepisami o ochronie danych.

Wymagania

Wymagamy:
- Prawo jazdy kat. C+E z waznym kodem 95
- Karte kierowcy
- Uprawnienia ADR
- Doswiadczenia w kierowaniu pojazdami
- Jezyk angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

FAHRERKONZEPT jest niemiecką firmą z 10-cio letnim doświadczeniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców