Kierowca C+E transportu międzynarodowego

Agencja Headhunters.

Dania, zagranica

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dania

Zakres obowiązków:

  • transport towarów pomiędzy Niemcami a Danią

Oferujemy:

  • pracę na dobrych warunkach – nowe auta w pełni wyposażone
  • system pracy umożliwiający częste powroty kierowców do domu
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia za bezszkodową jazdę
  • przeszkolenie kierowców, dla tych bez doświadczenia w transporcie międzynarodowym

Wymagania:

  • zatrudnienie na własnej działalności - pracodawca pokrywa dodatkowe koszty (pełny ZUS oraz podatek dochodowy na zasadach ogólnych)
  • ważne dokumenty: prawo jazdy kat. C+E (kod 95); karta kierowcy
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88