Kierowca C+E - specjaliści poszukiwani

Profit Fresh Sp. z o.o.

32-566 Alwernia, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców dla ruchu międzynarodowego (kraje Unii Europejskiej).
NOWE CIĄGNIKI : MERCEDES, MAN, IVECO, SCANIA, DAF : EURO 6
Typ pracy:
• „Kółka” (PL-ES-PL; PL-GB-PL; PL-F-PL, PL-CZ/SK PL-LT/LV inne)
• przerzuty 4-5 tygodni na 1 (UE)

Jeśli spełniasz poniższe wymagania i jesteś zainteresowany ofertą zapraszamy do naszego biura:
Telefon czynny w godzinach 8:00 - 16:00: 12-283-30-03 lub 12-283-22-28
Grojec, ul. Jana III Sobieskiego 12, 32-566 Alwernia
(Prosimy o kontakt telefoniczny przed spotkaniem.)

lub przesłanie aplikacji poprzez opcję: "Aplikuj"

Wymagania

doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
• dyspozycyjność
• solidność i uczciwość
• znajomość języków obcych na poziomie pozwalającym na komunikację z pracownikami
miejsc załadunków /rozładunków będzie dodatkowym atutem
• mile widziane ADR (podstawowe, bez cystern)

Zamieszkanie w woj.: Małopolskim / Śląskim / Podkarpackim

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi transportowe i spedy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców