Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/07/2016.

Kierowca C+E (Norwegia)

Zagranica

Zeitmann

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Transport na terenie całej Norwegii konstrukcji stalowych,
- Pomoc w wykonywaniu rozładunków i załadunków,
- Dbanie o należytą czystość pojazdu.

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. C+E,
- Karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako kierowca C+E,
- Gotowość do wykonywania rozładunków i załadunków
- Gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy,
- Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w zakresie mechaniki lub ślusarki.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o norweski kodeks pracy,
- Pracę od zaraz na dłuższy czas,
- Umowę o pracę na warunkach norweskich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Zastanawiałeś się kiedyś, jak jednocześnie zdobyć doświadczenie zawodowe, udoskonalić... swoją znajomość języka obcego i podnieść standard życia dzięki motywującemu wynagrodzeniu? Jeżeli tak, trafiłeś pod dobry adres.

Jesteśmy polskim, stworzonym przez młodych, kreatywnych ludzi przedsiębiorstwem, opartym na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy osób, które je tworzą. Zajmujemy się profesjonalnym pośredniczeniem w poszukiwaniu pracy za granicą. Możemy pochwalić się udokumentowaną działalnością na rynku w dziedzinie wyszukiwania miejsca pracy oraz pozyskiwania pracowników. Wyróżnia nas fakt, że doskonale znamy realia nie tylko polskiej branży związanej z HR - długofalowe kontakty, które nawiązaliśmy z godnymi zaufania zagranicznymi Klientami pozwalają nam swobodnie kooperować z pracodawcami z obszarów niemieckojęzycznych i Skandynawii.

Jesteśmy specjalistami w rekrutowaniu personelu dla naszych Klientów dla branży m. in. budowlanej, metalowej, automotive i produkcyjnej. Skupiamy się na potrzebach Kandydata - nie pobieramy żadnych kosztów od osób ubiegających się o pracę za granicą, a nasze kompetencje zawodowe pozwalają działać rzetelnie i profesjonalnie oraz sprawnie przeprowadzić rekrutację – od pomocy w napisaniu CV, poprzez stworzenie specjalnego profilu zawodowego, aż po rozmowę kwalifikacyjną i zatrudnienie.

Od 2013 roku prowadzimy intensywne bezpłatne kursy języka niemieckiego dla fachowców z gwarancją pracy w Niemczech. Udało nam się skutecznie nauczyć komunikować się w języku niemieckim ponad 300 elektryków, hydraulików, spawaczy, stolarzy i malarzy.

Jeżeli myślisz o pracy za granicą, a nie znasz jeszcze języka lub dopiero zaczynasz się go uczyć, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kursu dedykowanego specjalnie dla Twojego zawodu. Szybko i skutecznie opanujesz potrzebne słownictwo techniczne i zwroty niezbędne w codziennym życiu.

Pozycja firmy na rynku została jednoznacznie potwierdzona przez ponad 200 niemieckich Klientów zadowolonych z naszych usług oraz ponad 3000 fachowców, którzy znaleźli zatrudnienie za naszym pośrednictwem.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja