Kierowca C+E (Niemcy - Holandia)

Agencja Headhunters.

Północno-zachodnie Niemcy, zagranica

Agencja Headhunters (nr cert. 7132) dla swojego niemieckiego klienta – dużej niemieckiej firmy produkcyjnej - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Północno-zachodnie Niemcy

Zadania:

  •  Transport towarów na terenie Niemiec i Holandii.

Pracodawca oferuje:

  • Długotrwałe zatrudnienie w stabilnej niemieckiej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie poniedziałek-piątek (możliwość pracy w soboty i niedziele, po uzgodnieniu),
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Gruntowne szkolenie.

Wymagania:

  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
  • Prawo jazdy C+E,
  • Karta kierowcy.

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę nt. przetwarzania danych osobowych.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88