Kierowca C+E, na trasie Belgia - Francja

OTTO Work Force

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Szczecin

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E

Nr. Ref. JK/KCE/05/2015

Miejsce pracy: Rejon Belgia – Francja

Opis stanowiska pracy:

– przewozy ciągnikiem siodłowym z naczepą plandeki na trasach Belgia - Francja
– czas pracy: 4 tygodnie w trasie na 1 tydzień wolnego
– brak ograniczeń wiekowych

Wymagania:

– prawo jazdy kat. C+E (wymagany kod 95 oraz 5 letni termin)
– elektroniczna karty kierowcy
– zaświadczenie o niekaralności
– minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym (ciągniki siodłowe + naczepa)
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
– atrakcyjny system wynagrodzeń
– pracę w międzynarodowym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.