Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Kierowca C+E do firmy transportowej.

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref: kmn/szc/2021

Zadania:

  • prowadzenie ciągnika z naczepą w transporcie międzynarodowym,
  • przestrzeganie terminowości realizowanych tras,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii,
  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru,
  • optymalne planowanie przerw w pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz premię,
  • wynagrodzenie 8 000 – 8 500 PLN netto (na rękę),
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w weekendy,
  • zatrudnienie w prężnie działającej polskiej firmie transportowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Wymagania

  • prawo jady C+E,
  • karta kierowcy,
  • ukończony podstawowy kurs ADR,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców