KIEROWCA C+E FULDA 3400€

Sanrusen

FULDA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polslich podwykonawcow

Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

Kierowca C+E
Miejsce pracy: Fulda i okolice (mieszkanie zapewnione)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
rozwozenie napoji
prawo jazdy kategorii C+E
dzienne zmiany, wokol komina (codziennie w domu)

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 2700-3200€ podstawy bruto (podwyzka po okresie probnym)
(na poczatku mniej, pozniej wiecej/ napiwki przy rozwozeniu napoji).
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe,
premia za bezwypadkowa jazde i za ekonomiczna jazde

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Wymagania

prawo jazdy kat. C+E
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 900PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
max 3400€ + dodatki za ekonomiczna i bezwypadkowa jazde i napiwki przy rozwozeniu napoji
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców