Opis stanowiska pracy

Praca dla kierowcy poszukuje dla swoich zagranicznych klientów (głównie z Niemiec) zawodowych kierowców samochodów ciężarowych oraz autobusów. Jesteśmy zarejestrowani w krajowym rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem: 12075.

Sposób zatrudnienia: Praca odbywać się będzie na podstawie legalnej umowy o pracę zawartej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
Miejsce pracy: Okolice Dresden/Niemcy.
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz.
Okres zatrudnienia: Docelowo na czas nieokreślony.

Specyfikacja Pracy:
Transport kontenerów w obrębie do 120 kilometrów od Dresden. Załadunku i rozładunku kontenera dokonuje klient.

System pracy:
Praca w trybie od wtorku do soboty lub niedzieli do czwartku. Zawsze 5 dni pod rząd a potem dwa dni wolnego.

Zakwaterowanie:
W kabinie pojazdu marki Mercedes Actros.

Wymagania

Wymagania:
▪ Czynne prawo jazdy kat. CE;
▪ Dobrą znajomość języka niemieckiego, która umożliwia prostą konwersację;
▪ Praktyczna znajomość przepisów transportowych;
▪ Mile widziane uprawnienia ADR;

Nasz klient oferuje:
▪ Stabilną pracę w ugruntowanej na rynku firmie;
▪ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Wynagrodzenie:
▪ Atrakcyjne wynagrodzenie + diety;

Prezentacja firmy

Praca dla kierowcy poszukuje dla swoich zagranicznych klientów (głównie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców