Kierowca C+E (Czechy-Niemcy-Holandia)

Headhunters sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Miejsce pracy: Kryspinów (okolice Krakowa)

Zakres obowiązków:

  • transport towarów paletowych (głównie Niemcy, Holandia, Belgia i Czechy)

Wymagania:

  • świadectwo kwalifikacji
  • kurs na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy
  • niekaralność

Oferujemy:

  • stałą pracę od zaraz
  • praca od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie kierowcy dla osób po kursie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę nt. przetwarzania danych osobowych.

W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88