Kierowca C+E Chłodnia Kraj

Trans-Bus

02-761 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dystrybucja artykułów spożywczych do końcowego klienta
Nadzór nad załadunkiem i rozładunek u klienta
Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Pracujemy 7dni w tygodniu z ustalonym wcześniejszym grafikiem. Przestrzegamy godzin pracy.

Wymagania

Prawo jazdy Kat C+E
Książeczka sanepidowska
Dyspozycyjność
Dobra organizacja pracy
Chęci do pracy o różnych godzianch (rano, po południu lub w nocy)
Dodatkowym atutem będzie umiejętność prowadzenia zestawu z przyczepą z pierwszą osią skrętną

Prezentacja firmy

Na rynku transportowym istniejemy od 2006r. Specjalizujemy się gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
1000
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców