Kierowca C+E Chłodnia Dystrybucja Kraj

Trans-Bus

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

1.Prowadzenie samochodu ciężarowego typu zestaw chłodnia z przyczepą na osi skrętnej
2. Nadzór na załadunkiem i prawidłowym rozmieszczeniem
3. Rozładunek u klienta
4. Staranne prowadzenie dokumentacji transportowej
5. Codzienna obsługa pojazdu

Wymagania

Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
Karta do tachografu cyfrowego
Książeczka Sanepidowska
Dyspozycyjność w godzinach nocnych i niektóre weekendy

Prezentacja firmy

Na rynku transportowym istniejemy od 2006r. Specjalizujemy się gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców