Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kierowców C+E na samochody typu "autoransporter". Praca Kraj + Unia Europejska ( załadunek Polska,Słowacja , Czechy rozładunek Niemcy, Holandia, Hiszpania i powrót do kraju). Wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych, karta kierowcy, niekaralność. Preferujemy osoby z okolic Dąbrowy Górniczej.

Kandydatom oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Pakiet socjalny i medyczny
Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
Praca zgodnie z przepisami regulującymi czas pracy kierowcy.

Pensja podstawowa 4 000,00 zł-4 500,00 zł + delegacja z ryczałtem ( ok 180 zł dziennie)

Kontakt telefoniczny 664182575.

Prezentacja firmy

BLG AutoTerminal Gdańska Sp. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
delegacja, ryczałt za nocleg
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne