Kierowca C+E, 1800 do 2500 euro

Schlundt Transport GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Schlundt Transport GmbH jesteśmy międzynarodową firmą transportowa istniejącą na rynku od 2009r. Dynamicznie rozwijająca się firma dysponująca taborem 40 samochodów ciężarowych (Volvo, Mercedes)

Nasi dysponenci rozmawiają w języku niemieckim, angielskim i rosyjskim.

W chwili obecnej poszukujemy do pracy w Niemczech

Kierowców z Kat C+E

Do obowiązków należeć będą:

  • Codzienne transporty w kolkach.
  • Czynności załadunkowe i rozładunkowe.
  • Dbanie o pojazd i towar i terminowość.

Firma Schlundt GmbH oferuje:

  • Umowę na warunkach niemieckich (Vollzeit)
  • Zarobki od 1800 do 2500 euro (netto)
  • Terminowe wynagrodzenie ,oraz system premiowania
  • Zakwaterowanie
  • Szkolenie

Wymagania:

  • Prawo jazdy Kat. CE z kodem 95 mile widziane ADR.
  • Aktualna karta kierowcy.
  • Minimum 1-letnie doświadczenie jako kierowca na autach ciężarowych .
  • Umiejętności w manewrowaniu i przepinaniu naczep / samochodów.
  • Umiejętność zabezpieczania ładunku za pomocą pasów / łańcuchów .
  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub rosyjskiego (będzie dodatkowym atutem).

Prezentacja firmy

Firma Schlundt Transport GmbH działalność rozpoczęła w 01.10.2009r. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres 6 miesiecy (Vollzeit)
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka