KIEROWCA BUSA

Dicoria Group

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dicoria Group od ponad 15 lat zajmuje się wsparciem przedsiębiorstw w zakresie kreowania świadomej polityki personalnej poprzez kompleksową diagnozę potencjału zespołów jak i poszczególnych Pracowników, wskazując najbardziej efektywne metody rozwoju. Dicoria Group działa w obszarze szeroko rozumianego consultingu personalnego zajmując się szkoleniami, przeprowadzaniem ośrodków oceny (AC/DC), rekrutacjami, wdrażaniem nowozatrudnionych.

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
KIER/ŁD/01/16
(praca stała)

Zakres obowiązków:

  • przewóz osób busem 8-9 osobowym (Polska – Holandia)

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w przewozie osób, minimum 1 rok
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość pakietu MS Office
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane uprawnienia do przewozu osób
  • ważne badania psychotechniczne (w przypadku braku aktualnych badań, firma pokryje koszt badań)
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szeroki pakiet socjalny

Osoby zainteresowane współpracą z Naszym Klientem, prosimy o przesyłanie cv za pomocą przycisku Aplikuj.

W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

U podstaw sukcesu każdej organizacji biznesowej leży skuteczne zarządzan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców