KIEROWCA BUSA W PRALNI WODNEJ (obsługa klienta, transport i noszenie pościeli)

San-el s.c.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma San-el s.c. właściciel marki SanelClean, świadczy usługi z zakresu pralnictwa przemysłowego. Głównymi klientami pralni są hotele, restauracje i inne duże obiekty.

Asortyment prania to:
bielizna pościelowa i frotte
bielizna gastronomiczna
wyposażenie hotelowe
odzież ochronna pracowników
odzież robocza
odzież gości hotelowych

Do pracy poszukujemy osób na stanowisko KIEROWCA BUSA.

Rodzaj pracy: Fizyczna (noszenie pościeli), Praca stała, Praca czasowa

Oferujemy miłą atmosferę pracy, konkurencyjne i atrakcyjne stawki za wykonaną pracę

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • rzetelności i uczciwości • odpowiedzialności i sumienności • dokładności w wykonywaniu obowiązków • dyspozycyjności • kultury osobistej • aparycji • uprzejmości • umiejętności obsługi telefonu z systemem android (aplikacja wspomagająca pracę w pralni) • prawa jazdy kat. B

Dodatkowe atuty to: • praca na podobnym stanowisku • umiejętność samodzielnej pracy, prawo jazdy kat. C lub C1

Prezentacja firmy

Pralnia SanelClean - profesjonalne usługi pralnicze. Po więcej informacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców