Kierowca busa kat. B / Dostawca

HR SIGMA

Mikołów, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Mikołów

Zadania:

  • dostawa i odbiór olejów do/z punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki
  • praca na terenie danego województwa (trasy wcześniej zaplanowane)
  • prowadzenie busa do 3,5 t
  • transport towaru do magazynu
  • wystawianie dokumentów księgowych do rozliczenia - faktury
  • dbanie o powierzone mienie tj. samochód służbowy
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t min. 1 rok
  • motywacja do wykonywanej pracy
  • umiejętność zarządzania swoim czasem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność
  • niekaralność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • system motywacyjny
  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • adekwatne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA