Kierowca B - Przedstawiciel Firmy wynagrodzenie 2640

Gold Solution Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma obecna w 45 krajach prężnie rozwijająca, będąca liderem na rynku polskim w swojej branży, wielokrotnie wyróżniona prestiżowymi nagrodami za wkład w wysoki standard obsługi naszych klientów poszukuje osób do oddziału we Wrocławiu na stanowisko:

KIEROWCY DO OBSŁUGI REKLAM TERENOWYCH

Miejsce pracy : WROCŁAW

Region : DOLNOŚLĄSKIE

Tryb Pracy : PEŁNY ETAT

WYMAGANIA :

Własne auto osobowe w okresie próbnym (zwrot kosztów paliwa)

Prawo jazdy kat. B

Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywania kontaktu z klientem

umiejętność pracy w grupie oraz organizacja czasu pracy

umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu

ZAPEWNIAMY :

Umowę o pracę

Atrakcyjny system premiowania ( 2644 zł/m-c) + premie oraz benefity

Pracę w młodym i energicznym zespole

Możliwość rozwoju i awansu

Uczestnictwo w innowacyjnych przedsięwzięciach, wyjazdach szkoleniowych

Dostęp do karty Multisport

OPIS STANOWISKA :

Dostawa towaru

Poprawa jakości ofert – szkolenia zapewnia pracodawca

praca na terenie Wrocławia oraz miast sąsiedzkich (>60 km)

gotowość do wyjazdów służbowych na szkolenia zagraniczne (koszty ponosi pracodawca)

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie swojego CV na adres mailowy podany w formularzu lub o kontakt pod numerem 533 886 384

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Czekamy na zgłoszenia do 05.07.2014

Prosimy o zamieszczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Międzynarodowa firma obecna w 45 krajach prężnie rozwijająca, będ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców