Kierowca B, C+E Zestaw Chłodnia Kraj

Trans-Bus

02-761 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rodzinna firma transportowa istniejąca na rynku od 2006 roku w związku z rozwojem poszukuje kierowcę z doświadczeniem do prowadzenia auta dostawczego oraz zestawu chłodniczego.

Do zadań kierowcy należy nadzór nad załadunkiem, rozładunek, prowadzenie dokumentacji, dbanie o powierzone mienie, kontakt z klientami. Oferujemy pracę z codziennymi powrotami do domu, pracę w pojedynczej lub podwójnej obsadzenie, motywacyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Osoba ubiegająca się o stanowisko powinna posiadać
1. Prawo jazdy C+E wraz z ważnymi badaniami lekarskimi potwierdzającymi zdolność do wykonywania pracy jako kierowca;
2. Ważną kartę do tachografu cyfrowego;
3. Książeczkę sanepidowską;
4. Znajomość podstaw mechaniki;
5. Dobrą organizację pracy i radzenie sobie w trudnych sytuacjach;
6. Uczciwość i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków
7. Dyspozycyjności i gotowości do pracy w weekendy oraz w niektóre święta

Prezentacja firmy

Na rynku transportowym istniejemy od 2006r. Specjalizujemy się gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców