Opis stanowiska pracy

- Kierowca Autotransportera (typu LOHR, MaxiLOHR) z doświadczeniem w ruchu międzynarodowym lub krajowym.
- Szukamy tylko kierowców z doświadczeniem na autotransporterach.
- Praca wyłącznie w pojedynczej obsadzie.
- Ciężarówka na stałe przypisana do kierowcy
- Możliwość parkowania w miejscu zamieszkania (prawie cała Polska)

Preferowany kontakt SMS na 725-305-605
(wystarczy krótka informacja o zainteresowaniu ofertą, oddzwonię)

Wymagania

- Prawo jazdy kat. C + E.
- Aktualne badania lekarskie, psychotechniczne oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy.
- Doświadczenie na autotransporterach.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną.<br/>Zajmujemy się transportem no... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców