Kierowca autotransportera

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

KIEROWCA autotransportera

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych kierowców C+E do pracy na terenie Norwegii w przemysle samochodowym.

Interview z pracodawca norweskim w Szczecinie  w dniach 21-22 stycznia 2016

Rozpoczecie pracy w Lutym 2016

Praca bedzie polegac na transportowaniu nowych samochodow osobowych z glownej siedziby firmy w Drammen do innych wiekszych miast Norwegii - Trondheim, Bergen, Stavanger, Ålesund na autotransporterze (przewoz miedzy 8 a 11 aut osobowych na lawecie typu Lohr)

Gwarantujemy zakwaterowanie

Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego, jesli pracownik jeszcze ich nie ma).

Wynagrodzenie 23.500 nok miesiecznie podstawy, plus 5000 nok gwarantowanego bonusu w przypadku bezszkodowej jazdy (raz w miesiacu), oraz 7% premii od kilometrow przejechanych powyzej 120,000

Wymagania

Wymagania:

- co najmniej 5-letnie udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E

- udokumentowane doswiadczenie w kierowaniu autotransportera

- pozytywna opinia od poprzednich pracodawcow

- dobra znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
36 000PLN - 39 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostępne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy