Kierowca autotransportera C+E (Lory)

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Bełchatów, Gliwice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją.

Dla naszego Klienta firmy transportowej z woj. łódzkiego poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca autotransportera (lory) w ruchu międzynarodowym.

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne warunki finansowe ( ok 2000 Euro netto)
- stabilne zatrudnienie na przejrzystych warunkach
- pracę w cyklach tygodniowych (poniedziałek/wtorek-piątek/sobota-weekendy wolne)
- powtarzalność tras
- tabor renomowanych marek (KAESSBOHRER/LOHR)
- posiadamy własny serwis stacjonarny i mobilny
- bazy w dwóch lokalizacjach- Bełchatów, Gliwice

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownika Biurowego w Kancelarii oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16.

Wymagania

Do kontaktu zapraszam kandydatów posiadających doświadczenie.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców