Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  •  Praca w komunikacji miejskiej jazda z pasażerami po mieście według rozkładu jazdy.
  •  Praca zmianowa

Wymagania:

  •  Prawo jazdy kat D ,
  •  Świadectwo niekaralności zgodnie z Ustawą o transporcie
  •  Świadectwo kwalifikacji na przewóz osób

Oferujemy:

  •  Umowę o pracę na czas określony
  •  Możliwość zawarcia umowy zlecenie
  •  Pakiet medyczny
  •  Kartę miejską na I i II strefę (Warszawa)
  •  Możliwość sfinansowania kwalifikacji okresowej

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne