Kierowca autobusu

Sanrusen

Poczdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

POTSDAM (Stadtwerke)

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.
Komunikacja podmiejska Berlina obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Potsdam i Berlin (nie po Berlinie tylko okoliczne wioski) ( zakwaterowanie zapewnione)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa). Nowe autobusy przegubowe

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 11.50€/godz (2000€ podstawy bruto) + nadgodziny
premie + 25%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny czyli 16€
Weihnachtsgeld: 500-800€ dodatek do emerytury
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich + Pensionskasse konto firmowe emerytalne
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne / Urlaubsgeld: 250€ /rok

Wymagania

- prawo jazdy kat. D (komunikacja podmiejska,male miasteczka i wioski dlugie spokojne trasy po 40-50km) KILKA STANOWISK PRACY
- znajomość języka niemieckiego : lekko komunikatywny ( do sprzedazy biletow)

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Weihnachtsgeld 550€ + Urlaubsgeld 350€ + dodatki za nadg 25% + za pozne zmiany i weekendy +dodatek do emerytury (Pensionskasse)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka