Kierowca autobusu

AnMar

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

AnMar (nr.cert.12445) poszukuje dla swojego kontrahenta osób do pracy na stanowisku Kierowca autobusu

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • zdyscyplinowanie,
  • prawo jazdy kat. D,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • stała pracę na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w okolicach Coburg, Frankfurtu nad Menem,
  • zakwaterowanie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

AnMar nr.cert.12445

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka