Kierowca autobusu

Sanrusen

Giessen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.

Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Gießen i Limburg

linie po miescie Praca stala, niesezonowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

jazda w komunikacji zastepczej a po szkoleniu w miejskiej
praca czasami tez w weekendy (mozliwy System 6 i 3 dni wolne na zjazd do Polski LUB 5/2)
dzienne zmiany (zadnych zmian dzielonych 3-4 godzinnymi przerwami/ praca w ciagu z krotkimi przerwami na posilki)
OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 12,81€/godz czyli 2300€ podstawy bruto (za 173 godzin/mies) (nadgodziny 25% wiecej platne)
- premie + 25%dodatki za pozne zmiany (ok 200€ wiecej), lub nocne godziny tez 25 % wiecej, 50% weekend
- ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
- stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. URLAUBSGELD (360€ na rok)
- świadczenie urlopowe

Wymagania

- prawo jazdy kat. D
- znajomość języka niemieckiego : lekko komunikatywny (na sprzedaz biletow i kontakt z pasazerami)

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców