Kierowca autobusu w Norwegii

Proffman

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kierowców autobusów.
Oferujemy:
- kontrakt z bezpośrednim pracodawcą
- 7,5 godzinny dzień pracy
- wynagrodzenie 14.000-16.000 PLN (brutto)/ miesiąc
- dodatki socjalne
- możliwość relokacji rodziny
- zakwaterowanie w Norwegii

Wymagania

Wymagania:
- posiadanie ważnych kwalifikacji zawodowych jako kierowca autobusu
- posiadanie minimum 2 lat doświadczenia jako kierowca autobus
- znajomość języków obcych (norweski, angielski)
- zdecydowanie w podjęciu pracy jako kierowca autobusu w Norwegii
- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
- gotowość do długoterminowej współpracy
- gotowość do przybycia na spotkanie organizacyjne i rozmowy kwalifikacyjne do Szczecina

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% dodatek wakacyjny
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Logistyka