Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kierowców z uprawnieniami do prowadzenia autobusów. Świadczymy usługi przewozu osób związane z transferami naszych klientów korzystających z parkingów przy lotniskach. Do obowiązków naszych kierowców należy m.in.
- realizacja transferów parkingowych samochodami typu Ford Transit 18 os.
- dbanie o bezpieczeństwo pasażerów
- pomoc przy korzystaniu z usługi (pomoc przy bagażu, wejściu do samochodu itp.)
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Wymagane aktualne:

- prawo jazdy kat. D,
- orzeczenie lekarskie,
- orzeczenie psychologiczne,
- świadectwo kwalifikacji na przewóz osób,
- świadectwo niekaralności,

Dodatkowym atutem będzie własna działalność gospodarcza.

Prezentacja firmy

ECOM MEDIA sp. zo.o. sp. k. - Agencja Reklamowa, która od wielu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców