Kierowca autobusu (k/m)

CBS Butler Deutschland GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany, poszukiwana, poszukiwane osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Kierowanie autobusem miejskim – przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich

Kontrola pojazdu przed każdą podróżą

Wykonywanie poleceń służbowych

Wymagania

Wymagane:

Prawo jazdy kategorii D oraz karta kierowcy

Doświadczenie w przewozie osób w komunikacji miejskiej i podmiejskiej

Komunikatywny język niemiecki min. na poziomie A2 (Pracodawca będzie organizował dla zainteresowanych kurs języka niemieckiego)

Aktualne zaświadczenie o niekaralności

Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach

Atrakcyjne wynagrodzenie + diety

Możliwość nadgodzin

Dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej

Zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego koordynatora

Dla osób zainteresowanych odbędzie się spotkanie z niemieckim Pracodawcą w dniach 19-20 listopada 2014 r. we Wrocławiu.

Prezentacja firmy

Wierzymy w Twój potencjał!<br/>W karierze zawodowej każdego człow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne