Kierowca - autobus, bus

PoRTiToR

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

kierowca w firmie transportowej zajmującej się przewozem turystów zagranicznych głównie w Polsce. Praca najczęściej z nocowaniem w domu - wycieczki lokalne (Zakopane, Oświęcim, itp).

Wymagania

Kultura osobista, czystość, znajomość angielskiego na poziomie dobrej komunikacji, odpowiednie kwalifikacje, praca z turystami mile widziana, dyspozycyjność, dostęp do internetu, obsługa Excela

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się transportem osób. Świadczy usługi przewozu osób główni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców