Kierowca aut BUS do 3,5 t na kierunki międzynarodowe

Grow Up Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Gdańsk , Łódź, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją personalną specjalizującą się w rekrutacji oraz selekcji pracowników dla branży TSL– transport/spedycja/logistyka. Naszym celem jest pomoc w ulepszaniu strategii rekrutacyjnych w przedsiębiorstwach TSL.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca w transporcie międzynarodowym na auta do 3,5 t DMC

Obowiązki:

  • Prowadzenie aut do 3,5 t DMC na trasach międzynarodowych (UE)
  • Praca w systemie 4/2

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Mile widziana znajomość języków obcych
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Nowoczesny tabor

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją personalną specjalizującą się w rekrutacji oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka