Human Resources Poland Sp. z o.o.

Kierowca ADR

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław, Legnica

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Human Resources Poland, to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Firma należąca do międzynarodowej grupy transportowej, zajmująca się transportem paliw płynnych i gazów,na terenie całego kraju, poszukuje:

Obowiązki:

  • przewóz materiałów niebezpiecznych.

Oferta:

  • umowa o pracę,
  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia.
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • prawo jazdy C+E, karta kierowcy,
  • uprawnienia TDT do napełniania i opróżniania zbiorników,
  • ukończony kurs dokształcający kierowców przewożących rzeczy + ADRy,
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok na pojazdach 40 ton.