Opis stanowiska pracy

PENTIMA Sp. z o.o. to firma o wieloletniej tradycji w handlu materiałami chemicznymi.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca ADR

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia ADR
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Karta kierowcy
  • Prawo jazdy kat. C

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,
  • pracę od poniedziałku do soboty – wolne weekendy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PENTIMA Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Prezentacja firmy

Pentima Sp. z o.o. powstała w 1987 roku. Podstawą naszej działalności je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne