KFC przy Krakowskim Przedmieściu poszukuje pracowników

Amrest Sp. z o.o.

Warszawa, 00-333, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz pozytywną energię, lubisz pracę z ludźmi, masz silną motywację do nauki i rozwoju, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku, to ta praca jest właśnie dla Ciebie!!!

Możesz uczestniczyć w kreowaniu czegoś wyjątkowego: miejsca, w którym każdy jest mile widziany i kariery w jednej z najbardziej podziwianych firm na świecie. Jeśli to Cię zaintrygowało - porozmawiajmy.

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

Oferujemy:
system profesjonalnych szkoleń
możliwość rozwoju i awansu
grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Spodobała Ci się nasza oferta?
Prześlij swoje CV, czekamy na Ciebie!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
dyspozycyjność w weekendy i święta
odpowiedzialność i zaangażowanie
Zapraszamy osoby pełnoletnie, posiadające książeczkę do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia