KFC NOWA HUTA ZATRUDNI PRACOWNIKÓW RESTAURACJI

Amrest Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
Atrakcyjne benefity oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Twoje zadania
Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Wymagania

Nasze Oczekiwania:

Otwartość i komunikatywność

Pozytywna energia i pomysłowość

Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Wyznaczanie ambitnych celów

Umiejętność pracy w zespole

Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
9PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Inne