KFC kierowca/dostawca auto służbowe- Słupsk Jantar

KFC

Słupsk, pomorskie

KFC
W KFC stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi Goście codziennie wychodzą z naszych restauracji zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Gościom jak najlepsze produkty.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Twoje zadania:

  • Dostarczanie zamówień zgodnie ze standardami Restauracji KFC

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność  w   tygodniu
  • Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych

Oferujemy:

• Grafik pracowniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb

• Zapewniamy uniform pracowniczy, szkolenie
• Zapewniamy posiłek pracowniczy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź www.praca.kfc.pl i poznaj nas bliżej.