Opis stanowiska pracy

David Vasco - producent i dystrybutor filtrów i wycieraczek samochodowych, w związku z rozszerzeniem struktur sprzedażowych poszukuje osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Zielona Góra

Nr ref: DV/ZG/KAM/2015

Pracując w naszej firmie będziesz odpowiedzialny za:

negocjacje handlowe,

obsługę obecnych klientów,

wpływanie na rozwój polityki firmy,

pozyskiwanie nowych klientów,

monitorowanie rynku konkurencji na podległym terenie,

budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania

wykształcenie min. średnie,

doświadczenie w branży automotive,

doświadczenie w branży filtrów lub wycieraczek samochodowych będzie dodatkowym atutem,

prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

umowę o pracę,

motywujące wynagrodzenie dwuskładnikowe,

niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon,

nienormowany czas pracy,

realny wpływ na politykę firmy,

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o podesłanie CV za pomocą formularza.

Prezentacja firmy

David Vasco - producent i dystrybutor filtrów i wycieraczek samochodowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi