Key Account Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowa firma produkująca opakowania z tworzyw.
Rozwiązania "tailor- made".
Zarządzanie projektami z istniejącymi już klientami.
Sprzedaż do nowych klientów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się produkcja opakowań z tworzyw. Głowni klienci to branże kosmetyczna oraz spożywcza. Organizacja posiada zakłady produkcyjne na terenie Polski. W związku z rozwojem poszukuje samodzielnej osoby na stanowisko Key Account Manager. Odpowiedzialność koncentruje się na pracy projektowej z istniejącymi klientami oraz pozyskiwaniu nowych możliwości współpracy.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klienta w obszarze komercyjnym min. odpowiadanie na wszelkie zapytania, monitorowanie postępu w projektach, bieżąca współpraca.
  • Zarządzanie projektami dla klientów (w obszarze rozwój, wdrożenie i realizacja) - współpraca z działami rozwoju i wdrożeń, planowania, zakupów i operacyjnymi.
  • Sporządzanie kosztorysów i ofert cenowych na opakowania, analiza umów handlowych pod kątem obowiązującej strategii cenowej.
  • Tworzenie średnioterminowych prognoz sprzedaży. Analiza sprzedaży i zyskowności poszczególnych grup produktowych.
  • Rozliczanie budżetów projektowych i kosztów dodatkowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe: techniczne lub ekonomiczne.
  • Min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży w branży opakowań z tworzyw sztucznych, lub innych sektorów o charakterze B2B ( min. druk, materiały POS, opakowania z innych surowców).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu.
  • Otwartość i pro aktywność w działaniu.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

Nasz klient oferuje wynagrodzenie podstawowe oraz bonus. Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page