Key Account Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy oferującej rozwiązania z zakresu opracowania i realizacji planów kompleksowej informatyzacji przedsiębiorstw z sektora energetycznego i finansowego poszukujemy:

Key Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowanie i utrzymanie doskonałych relacji ze stałymi i potencjalnymi Klientami firmy z sektora energetycznego bądź finansowego,
  • Prezentacja ofert, prowadzenie prezentacji i proponowanie odpowiednich rozwiązań,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami: technicznym i marketingu,
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań tj. software, hardware, bezpieczeństwo IT,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Znajomość ustawy o zamówieniach publicznych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie we współpracy z partnerami handlowymi w zakresie sprzedaży rozwiązań IT,
  • Umiejętność budowania długfalowych relacji ze stałymi i nowymi klientami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Wytrwałość w dążeniu do celu,
  • Relacyjność,
  • Zorientowanie na osiąganie wyników,
  • SIlna, wewnętrzna motywacja.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie o dobrej opinii i ugruntowanej pozycji na polskim i zagraniczym rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji,
  • Premie przyznawane od uzyskanej marży,
  • Szkolenia handlowe i produktowe przeprowadzane przez najlepszych Ekspertów z rynku IT,
  • Możliwości rozwoju i awansu,
  • Pakiet benefitów,
  • NIezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.