Key Account Manager / Handlowiec

Cezar Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

CEZAR Sp. z o.o. jest Integratorem Systemów Komputerowych działającym ponad 10 lat na rynku polskim.
Posiadamy tytuły partnerskie wszystkich liczących się producentów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Partnerów
  • Analiza potrzeb klienta
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych i realizacja projektów
  • Uczestniczenie w przetargach i negocjacjach handlowych

Wymagania:

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Znajomość branży i rozwiązań branży IT
  • Doświadczenie i sukcesy w pozyskiwaniu i utrzymaniu dobrych relacji z Klientami
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych i przetargowych
  • Umiejętność użytkowania systemów informatycznych (CRM, ERP)
  • Preferowane wyższe wykształcenie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Kreatywność i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo korzystny system prowizyjny
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Certyfikowane szkolenia
  • Szybki rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • Dodatkowe benefity jak opieka medyczna czy karta Multisport
Oferty zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą: