Key Account Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy usług i specjalistycznego oprogramowania, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Key Account Managera z doświadczeniem na rynku finansowym.

Key Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w  sektorze finansowym i ubezpieczeniowym;
  • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami;
  • Wdrażanie strategii sprzedażowej dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego;
  • Przygotowanie i wdrożenie procesu sprzedaży w celu maksymalizacji wyników;
  • Aktywny współudział w kreowaniu rozwiązań softwarowych i hardwarowych;
  • Ścisła współpraca z zespołem Inżynierów: Oprogramowania, Serwisu, Zespołu Project Managerów;
  • Budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w sprzedaży, doświadczenie w sektorze finansowym będzie dodatkowym atutem;
  • Posiadanie aktywnego portfela własnych klientów;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe poparte sukcesami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie;
  • Gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w oparciu o atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość pracy w dynamicznym, prężnie działającym i nastawionym na wspólny sukces zespole;
  • Pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie przy realizacji innowacyjnych, ambitnych i rozpoznawalnych na rynku projektach;
  • Realny wpływ na rozwój biznesu;
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.