Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, lider na polskim rynku w produkcji artykułów zapachowych, poszukuje do swojego zespołu osoby na w/w stanowisko.

Zakres odpowiedzialności:

  • Współpraca z kluczowymi klientami firmy (negocjacje roczne oraz bieżąca współpraca);
  • Nadzór nad rentownością współpracy i realizacją celów sprzedażowych;
  • Realizacja budżetów – sprzedażowego i kosztowego;
  • Bieżąca analiza i optymalizacja asortymentu u poszczególnych klientów; wprowadzanie nowości produktowych;
  • Planowanie, nadzorowanie i ocena efektywności działań trade marketingowych;
  • Monitorowanie działań konkurencji i bieżącej sytuacji na rynku.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3-4 lata doświadczenia we współpracy z klientami sieciowymi, w tym min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym negocjowaniu warunków współpracy z klientami;
  • Doskonałych zdolności negocjacyjnych i komunikacyjnych;
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych (umiejętność oceny poziomu rentowności);
  • Doświadczenia w zarządzaniu budżetem;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat.B

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Pracę i rozwój w dynamiczniej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych sukcesów.
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management