In Temporis Polska Sp. z o.o.

Key Account Manager

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie Klientów B2B,
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych,
  • samodzielne prowadzenie spotkań biznesowych z potencjalnymi i obecnymi klientami,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi Klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • bierząca współpraca z zespołem rekruterów

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług lub realizacji projektów z obszaru HR,
  • minimum roczne doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość Prawa Pracy oraz Ustawy o Pracy Tymczasowej
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • łatwość w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych,
  • wysoka kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w solidnej, prężnie rozwijającej się Firmie
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • bogaty pakiet socjalny,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.